ג’ון קליז נותן הנחיות ניווט לווייני

ג’ון קליז הוא איש מצחיק. הוא כנראה ידוע בעיקר בזכות תפקידיו ב-Monty Python ו-Fawlty Towers. עם זאת, האם ידעת שאתה יכול גם לג’ון לתת לך הנחיות בזמן נסיעה במכונית שלך?

כיום, מכשירי ניווט לווייני פופולריים מאוד. ניווט לווין הוא מכשיר קטן בגודל כף היד שתוכל להשתמש בו במכונית שלך. באמצעות לוויינים במסלול סביב כדור הארץ, הוא יכול לחשב את המיקום המדויק שלך ולומר לך איך להגיע לכל כתובת או מיקום.

כדי להגיע ליעד יש להזין תחילה מידע זה במכשיר. לאחר שעשית זאת ואתה בדרך, ה-satnav יגיד לך מתי לפנות. הוא עושה זאת באחת משתי דרכים: על ידי הצגת הוראות על המסך ועל ידי שימוש בקול מיוחד כדי לומר לך ממש מה לעשות.

כאן נכנס לתמונה ג’ון קליז. מכשירי TomTom ו-Garmin satnav רבים מאפשרים לך לבחור את הקול. ישנם אתרי אינטרנט רבים שאליהם אתה יכול להוריד קולות של מפורסמים לשימוש בניווט הלוויין שלך. לפעמים הורדות אלו אינן בחינם ותצטרכו לשלם עמלה קטנה כדי לקבל את הקבצים.

לאחר שהורדת את הקבצים, תצטרך לחבר את המכשיר למחשב שלך. לאחר מכן תוכל פשוט להעתיק את הקבצים, כפי שאתה עושה בדרך כלל בעת שימוש במחשב.

אם אתה לא אוהב את הקול או הדמות של ג’ון, יש הרבה אחרים לבחירה. מה דעתך על מר טי מ’A Team’ או קים קטרל הסקסית מ’Sex and the City’?

Leave a Comment