כיצד לשפר את כישורי המחשב שלך עם ספרי מחשב וספרים אלקטרוניים

מחפש ספר מחשבים לשיפור כישורי תכנות המחשב או ידע כללי ב-IT?

סימן ההיכר של אנשי מקצוע הוא שהם נשארים מעודכנים עם הרעיונות, הטכניקות והפיתוחים החדשים ביותר בתחומם. אם אתה מקצוען במחשבים, עליך לקרוא את כל ספרי המחשב והספרים האלקטרוניים במחשב שיכולים לעזור לך לשפר את כישורי המחשב שלך.

אתה יכול למצוא ספרי מחשב טובים וספרים אלקטרוניים באינטרנט. את חלקם ניתן לרכוש באינטרנט, בעוד שאחרים כן חינם וניתן להוריד אותו בקלות.

רכישת ספרי מחשב

ישנן חנויות ספרים מקוונות רבות שמוכרות ספרי מחשב וספרים אלקטרוניים למחשבים והמפורסמת שבהן היא בוודאי אמזון. יש להם פונקציות חיפוש המאפשרות לך למצוא את מה שאתה מחפש בדרך שהיא כנראה קלה ומהירה יותר מאשר חיפוש בחנות ספרים ברחוב.

אתה יכול לבחור קטגוריה מתפריט (למשל, מסדי נתונים, תכנות, לינוקס ו-Unix, AS/400) או להשתמש בתכונות החיפוש כדי למצוא ספרים או תוכנות באזור העניין שלך.

אם תחפשו ספר מדעי המחשב בין האפשרויות האפשריות, לרוב תמצאו תיאור טוב של המוצר, לרוב כולל את תוכן העניינים, ובמקרים רבים תמצאו גם ביקורות שנשלחו על ידי אנשים שקראו את הספר. לעתים קרובות יש גם סקירת לקוח ממוצעת שיכולה לעזור להחליט אם הרכישה שווה את זה.

אם תחליט לקנות, אתה יכול בקלות להוסיף את האפשרויות שלך לעגלת קניות ולשלם באינטרנט עם כרטיס אשראי או חיוב. הספרים מועברים בדרך כלל מחנות הספרים המקוונת די מהר.

תכנות חינם ספרים אלקטרוניים

ישנם ספרים אלקטרוניים טובים רבים, המתפרסמים לעתים קרובות בפורמט PDF, עם הרבה מידע שימושי.

חלקם הם ספרים אלקטרוניים להורדה בחינם, בעוד שאחרים (במיוחד מדריכי מחשב) ניתנים לקריאה מקוונת.

יצרני מחשבים, כגון IBM, מספקים לעתים קרובות ספרייה מקוונת של התיעוד הטכני שלהם ולעתים קרובות מספקים הדרכות מחשב טובות (ראה, למשל, אתר Developer Works).

מחבר אחד שמציע ספרים אלקטרוניים רבים להורדה בחינם באינטרנט הוא ברוס אקל. החברה שלך מספקת שירותי הדרכה וייעוץ ציבוריים ופרטיים והחליטה להציע את גרסת הספרים האלקטרונים להורדה בחינם של ספרי תכנות רבים וטובים, הנמכרים גם בחנויות הספרים בדפוס.

ברוס אקל פרסם יותר מ-150 מאמרים וכמה ספרי מדעי המחשב, כולל חשיבה ב-Java (Prentice-Hall, 1998, מהדורה 2, 2000), תקליטור ה-Hands-On Java Seminar CD ROM (זמין באתר Mind View שלו ומצורף ל- הספר הקודם). ), Thinking in C++>/b> (PH 1995; 2nd edition 2000), C++ Inside & Out (Osborne/McGraw-Hill 1993), בין היתר.

הוא הציג מאות מצגות ברחבי העולם, פרסם למעלה מ-150 מאמרים בכתבי עת רבים, היה חבר מייסד בוועדת ANSI/ISO C++, נואם בקביעות בכנסים, וכיו”ר ועידת C++ ו-Java for Software Development. הוא מספק סמינרים ציבוריים ופרטיים וייעוץ עיצובי ב-C++, Java ו-Python.

את הספרים שלו ניתן לרכוש בחנויות הספרים, אך ניתן להוריד בקלות גרסאות קודמות כספרים אלקטרוניים ובטוח שיעזרו מאוד לאנשי IT.

סיכום

אם אתה רוצה לשפר את כישורי המחשב שלך, נסה את האינטרנט כחלופה תקינה לחנויות ספרים וספריות מסורתיות.

Leave a Comment