למידת מכונה פותחת את מפת הדרכים לקריירה מצליחה וחביבה

פרספקטיבות בתחום למידת מכונות

הסיכויים טובים וגבוהים במיוחד. ישנן שתי נקודות מבט בתחום מדעי הנתונים המתוארות להלן:

א) מצד אחד, זה כולל ניקוי נתונים, ניתוח מעמיק והבנה של מדדי ביצועים מרכזיים יחד עם כישורי הדמיה. ניתן לעשות זאת באמצעות כמה סטטיסטיקות בסיסיות ומודלים של רגרסיה.

ב) הפרספקטיבה האחרת כוללת מודלים חזויים ואופטימיזציה; הצד המורכב של למידת מכונה.

קריירה בתחום למידת מכונות אינה משימה קלה: היא דורשת הרבה מאמץ וזמן

הקריירה דורשת הרבה לימוד עצמי. הדברים שכדאי לזכור כמתחילים הם כדלקמן:

א) ההיבטים התיאורטיים הקשורים למתמטיקה, סטטיסטיקה, מדעי המחשב, חקר תפעול, תיאוריות אחרות של למידת מכונה, צריכים להיות מובנים כראוי כדי להשיג הבנה מעמיקה שלהם.

ב) ‘למד על ידי עשייה’ היא אמירה מפורסמת שניתן להבין היבטים תיאורטיים בצורה יעילה ומעמיקה אם מושגים אלו מיושמים בפועל. תכנות בשפות כמו R, Python וכו’; עבודה עם מסדי נתונים; ניהול ביג דאטה, מתודולוגיות וטכניקות; חווה באופן מעשי נתונים מתקוטטים ומדמיית הממצאים בצורה של דוחות וכו’.

ניסיון חיוני כדי לקבל עבודה יוקרתית

קבלת המשרות בתחום זה דורשת ניסיון רב. ניסיון תעסוקתי רלוונטי ניתן לצבור בעבודה בתפקידים זוטרים בחברות שעושות עבודה אנליטית רבה. התנסות בניתוח תאפשר לך לעבור מנתח נתונים למדען נתונים או למידת מכונה.

ניסיון העבודה כמעט לא משנה בסטארטאפים כי הם דורשים אנשים השואפים ללימוד עצמי.

מקומות העבודה שבהם אתה משתתף מנסים למצוא את הפרויקטים הכוללים למידת מכונה. אין צורך לעבוד על הפרויקטים הקשורים לפרופיל העבודה שלך; אתה יכול לעבוד שעות נוספות בעבודה על כמה פרויקטים שאינם קשורים לפרופיל העבודה שלך אבל תואמים בצורה מושלמת את הכישורים שלך. זה יאפשר לך לעשות רושם טוב על הבוס שלך, מה שיוביל לקידום. זה יכול להוביל לשינוי בתפקידך בארגון. זה יוביל אותך למפת הדרכים הקריירה שלך בתחום זה.

בדרך זו, ניתן לצבור ניסיון תעסוקתי שהופך אותך לזכאי למשרות הנודעות של החברות העשירות ביותר בתחום זה.

פרופילי עבודה הקשורים ללמידת מכונה כוללים מהנדס תוכנה, מפתח תוכנה ומדען נתונים וכו’. חבילת השכר הממוצעת למהנדס למידת מכונה מסתכמת ב-$1,00,000 לשנה. חבילת השכר משתנה בהתאם לכמות ניסיון העבודה שצברת ומערכות המיומנויות שאתה צובר משנה לשנה.

נסה תמיד ללמוד עוד ועוד. דברים חדשים יאפשרו לך לחקור תחומים חדשים במקום העבודה שלך. לעולם אל תפסיק ללמוד.

Leave a Comment