מדע נתונים לפרשנות ואפקטיבית של נתונים משמעותיים

מדע נתונים הוא חקר היבטים שונים של נתונים והפקת תובנות משמעותיות מנתונים הקשורים למגמות והתנהגות כדי לחזק מערכות תומכות החלטות. זה מקל על העסק על ידי פירוש הנתונים לקבלת החלטות מושכלות. מדען נתונים הוא איש מקצוע המבצע פעילויות בתחום מדעי הנתונים. לפי פרשנות אוניברסיטת הרווארד, זהו המקצוע התובעני ביותר כיום.

תרחיש נוכחי של תחום מדעי הנתונים

בשל מומחיות במדעי הנתונים בהפקת תובנות משמעותיות מתוך טונות של נתונים, נדרש מקצוע מדען הנתונים במיליונים. זה גם נחשב למשרה בשכר הגבוה ביותר. הצורך הזה במדעני נתונים ימשיך לגדול ככל שהנתונים שנאספים הם בלתי מוגבלים.

נכון לעכשיו, יש 1.4 לאך משרות פנויות עבור מדעני נתונים. עד 2021 יהיה צורך ב-2.3 לאך מדעני נתונים. אז זה גורם לביקוש לאנשי מקצוע אלה לעלות ב-417%. Glassdoor גם דירגה אותה בתור העבודה הטובה ביותר לעשות.

מה מציעים קורסי הכשרה במדעי הנתונים?

קורס ההכשרה מכסה מושגי מחזור חיים מלאים מאיסוף נתונים, ניקוי נתונים, כריית נתונים, חקר נתונים, כרייה ואינטגרציה של נתונים בהנדסת תכונות, ניתוח חזוי, ויזואליזציה ולבסוף, יישום הפתרון.

כלים ומיומנויות שונות הדרושים לניתוח נתונים יעיל מכוסים לעומק. חלק מהמיומנויות הן עיבוד שפה טבעית, כריית טקסט, למידת מכונה, למידה עמוקה, רשתות עצביות ובדיקת השערות. הכלים והשפות המכוסים בפירוט הם R Studio, Tableau, Minitab, XLMiner, Hadoop, Spark, R Programming ו-Python.

חלק ממכוני ההכשרה מציעים גם השמה לאחר סיום הקורס בחברות נחשבות שונות.

למה לבחור בקורס ההכשרה למדעי הנתונים?

קורס יעזור לך להתמקם בחברות ממותגות בקלות. ישנן מספר אפשרויות לעקוב אחר הקורס שלא יפריעו לשגרת היומיום שלך. אתה יכול לבחור בין הדרכה בכיתה, eLearning עם הפעלות מוקלטות, או הפעלות מקוונות בהנחיית מדריך. אתה יכול גם להשתמש בשילוב של מתודולוגיות אלה.

תמיכה מומחים מסופקת עבור הפרויקטים החיים שלך. כל הספקות שלך מתבררים בזמן. ניתנת הכשרה הקשורה לתעשייה. אתה יכול להשמיע מחדש את הפעלות המוקלטות בכל עת שצריך.

למי מתאימה הכשרה במדעי הנתונים?

אם אתה מבולבל ללכת רחוק יותר עם ההכשרה שלך, חושב שזאת כוס העוגה שלך, אז המשך לקרוא כדי להבין למי הקורס הזה מתאים.

זה מיועד לאנשי מקצוע שיש להם כישורים אנליטיים, מתמטיים והגיוניים. אנשי מקצוע מנוסים שיש להם כל אחד מהכישורים האלה יכולים לעבור לקריירות במדעי הנתונים כדי להרוויח כסף גדול. אנשים המעוניינים במחסני נתונים, כלי דיווח, תכנות ובינה עסקית יכולים לבחור בהכשרה.

הערך של ניתוח נתונים היסטורי לשיפור העסק מוכר היטב בימים אלה. לכן, מסלול הקריירה הופך ארוך ורווחי.

Leave a Comment